Jmenuji se Tereza a jsem skoro 25 letá holka z Prahy, která si zamilovala focení, už když jsem ještě před nějakými 15 lety fotila na telefon. A pak jednou na Vánoce jsem pod stromkem od taťky našla pořádný foťák, bylo mi asi 12 let a v tu chvíli už to byla láska na celý život.

Pořád jsem ale ještě studovala a focení jsem měla odkládala na vedlejší kolej. Ještě teď jsem studentka sociální a kulturní antropologie na UK, ale to dělám jen proto, že vzdělání je pro mě jeden z hlavních pilířů, jak se vyznat ve světě. Paradoxně byl katalyzátorem toho, že jsem se do focení vrhla po hlavě a už na plno, fakt, že mi náhle umřel taťka. Ten, díky kterému jsem měla svůj první foťák. A dnes jen lituji, že jsem se naplno focení nezačala věnovat dřív, protože jsem měla strach, jestli mi to vyjde. Teď vím, že to jsou malichernosti, a dala bych bůhvíco za to, aby táta mohl vidět, jak jsem se posunula...

Ale jinak... je se mnou i sranda a srdceryvné story zas nevykládám na potkání, to ne. :D Pokud na mém osobním instagramu @terez_ses proscrollujete dost daleko, uvidíte, že moje první foto pokusy se týkaly cestování, což je do teď jedna z činností, která mě naplňuje.
Back to Top