Jak vůbec takové focení probíhá?
Lifestylové portétní nebo párové focení probíhá na společně domluveném místě nejčastěji formou procházky. Zhruba 1 hodinu se budeme procházet a povídat si, při tom vás budu fotografovat a zachytím tak přirozené momentky, což mám nejradši :).
Kdy dostanu hotové fotky?
Po focení ti pošlu náhledy, ze kterých si vybereš počet fotek, které se ti líbí podle tebou zvoleného balíčku. Hotové fotografie ti posílám v online galerii do 1 týdne od obdržení hotových náhledů.
Odkud jsi a kde fotíš?
Sice pocházím z Prahy, ale ráda jezdím všude po republice a poznávám nové kouty země.
Jak se ti můžu ozvat?
Můžeš mě kontaktovat zde skrze Kontaktní formulář, email terezses@gmail.com, popř. na Instagramu @terezsestakova_fotograf či Messengeru @terezses.
SVATBY
Jaké svatby fotíš?
Jsem flexibilní a ráda nafotím jak malou komorní svatbu, kde bude jen obřad, tak i celodenní focení. Cena svatebního focení začíná na 8 000 Kč za 4 hodiny focení (obřad, gratulace, skupinové fotky, novomanželské portréty, dále dle harmonogramu). Cenová nabídka jsou poté přizpůsobena tak, aby zohledňovala všechny faktory jako je vzdálenost nebo délka focení.
Jaký je tvůj přístup k focení svateb?
Hlavně přátelský a pohodový přístup, ráda se se snoubenci před focením sejdu, abychom sladili své představy. Nebráním se žádným nápadům na fotky, ale jsem ráda, když taky můžu uplatnit svou kreativní stránku. Jsem ráda, když pořádně promyslíme novomanželské portrétní focení - např. zajímavá lokalita, pózy, spolu s portréty nevěsty a ženicha je to asi moje nejoblíbenější část svatby na focení. 
Jaké máš svatební balíčky?
Výstupem mini svatebního focení (4 hodiny - obřad, gratulace, skupinové fotky, novomanželské portréty) je min. 150 editovaných fotografií v online galerii ke stažení v souladu s mým stylem, který můžete vidět v portfoliu. 
Z focení standard dostanete min. 300 editovaných fotografií v online galerii ke stažení. Bonusem tohoto balíčku je i předsvatební focení v ceně!
Z extra svatebního focení obdržíte min. 400 editovaných fotek + 15 ks vytištěných fotek ve formátu 10x15 cm a předsvatební focení s 20 fotkami v online galerii.
Více viz Ceník 2023.
Kdy můžeme svatební fotky hotové očekávat?
1, 2 dny po svatbě pošlu malou ochutnávku nejdůležitějších momentů ze svatebního dne. Hotovou online svatební galerii pak ode mne můžete očekávat do 2 týdnů od svatby.
Back to Top